Janouškovo Ústí

MUZIKANTI V CAKLI - 37. ROČNÍK

Hlavicka mobil

Janouškovo Ústí

PÁTEK 12. a SOBOTA 13. SRPNA 2022

vzkazy dotazy

Praktické informace k dopravě:

Autem:
do areálu Cakle se dostanete ze silnice, která vede z Ústí nad Orlicí směrem na Letohrad. Při výjezdu z města po kruhovém objezdu kolem krabic (Penny atd.) následují Staré Oldřichovice. Vyjedete-li z nich už ven za město, po asi 300 m nepřehlédněte ceduli Tábořiště Cakle, kde je odbočka z hlavní silnice vlevo dolů z kopce po úzké asfaltce mezi loukami a poté lesíkem. Po 400 m dojedete dolů k řece Tichá Orlice do turistického areálu.
Z opačného směru od Letohradu: přejedete před Ústím koleje a hned řeku, následuje ostrý kopec a na kopci odbočíte vpravo na luční cestu.
Autem se jinak do areálu nedá dostat, pouze touto cestou.
Vlakem:
Ve stanici Ústí nad Orlicí, hlavní nádraží, na trati Česká Třebová - Praha se přestoupí na trať do Letohradu a jede se jednu zastávku do stanice Dolní Libchavy. Do areálu Cakle je to podél trati po směru jízdy a řeky Tichá Orlice necelý kilometr. Pozor: autem se tudy jet nedá.
cakle
Parkování:

Dole není mnoho parkovacích míst, tak pokud už se nevejdete a stavíte auto na okraji cesty, pamatujte na průjezd ostatních. Pokud se kapacita dole naplní, další parkoviště pro účastníky otevřeme hned u odbočky z hlavní silnice na louce.